ProPR / На главную
PR-агентства.


Название агентства: Action Global Communications Ukraine
Адрес: Горького 116, оф.6, Київ 03150
Телефон(ы): + 38 (044) 239 11 19
E-mail: anton.t@actionprgroup.com
Веб-сайт: http://www.actionprgroup.com/
Описание: Action Global Communications Ukraine є представництвом міжнародного агентства Action Global Communications. Київський офіс, що відкрився у 2003 році, об’єднав команду українських професіоналів з глибинними знаннями місцевого ринку та досвідом роботи за стандартами міжнародної компанії.

Action Global Communications Ukraine надає повний спектр послуг у сферах зв’язків із громадськістю, комунікації з медіа та ключовими стейкхолдерами, антикризовому менеджменті та digital кампаніям, починаючи від ґрунтовної розробки стратегії до організації спеціалізованих подій та зустрічей. Ми завжди знаходимо оптимальні комунікаційні рішення для бізнес завдань клієнтів.

У портфоліо українського офісу робота з такими клієнтами як British Airways, OMV, Boeringer Ingelheim, Lindt and Spruengli, Представництво ЄС в Україні, Банк Кіпру та інші.

Action Global Communications є повністю незалежним агентством повного циклу, що спеціалізується на ринках, які розвиваються. Агентство представлене у 47 країнах світу – Центральна та Східна Європа, Балкани, Росія та країни СНД, Центральна Азія та Близькій Схід, Північна Африка та країни Середземномор’я. Центральний офіс компанії розташовано у Нікосії. За понад 40 років діяльності свою репутацію агентству довірили більш ніж 500 компаній.

Список
RSS

Мы в соц.сетях